Hou je van Italië en de Italiaanse taal, en zoek je een ontspannen en laagdrempelige omgeving om samen met andere Italiëliefhebbers je Italiaans oefenen? Kom dan naar ons Caffè Parlante. Maandelijks komen we op vrijdagochtend bij elkaar om onder begeleiding van een van onze docenten Italiaans te oefenen, en zo het ‘fine settimana‘ goed te beginnen.
Caffè Parlante is voor sprekers van verschillende niveaus, vanaf A2 tot en met B2. Schrijf je van te voren in en laat ons weten wat je niveau is, zodat we de activiteiten voor conversatie kunnen voorbereiden.
Vrijdag 7 november 2025, 11:30-13:00
Gerard Doustraat 220
€10,- / Gratis voor leden van Dante Alighieri*
*Ben je lid van Vereniging Dante Alighieri, dan hoef je je niet via deze pagina in te schrijven. Je kunt je aanmelden door een e-mail te sturen naar info@taalhuisamsterdam.nl, onder vermelding van je lidmaatschap en de datum waarop je aan het evenement wil deelnemen.
vrijdag 7 november 2025